< Späť

Vianoce s BEST FM! Rozdávame tablety aj značkové navigácie!

Aj tento rok sme na BEST FM štedrí! Každý týždeň od pondelka do nedele zaznie v našom vysielaní jedna vianočná otázka. Stačí na ňu správne odpovedať, odpoveď poslať smskou do 14:00 na číslo 7775 v tvare bestfm medzera Vaša odpoveď a meno a ste v hre!

„To je úžasné! Veľmi sa teším! Ešte raz ďakujem,“ radovala sa naša víťazka Danka z Bratislavy. V utorok od nás vyhrala lístky na koncert IMT Smile s Lúčnicou, kozmetický balíček a kľúčenku rádia BEST FM.  Prvýkrát sme sa jej však nedovolali. Až keď si našla neprijatý hovor, dozvedeli sme sa, prečo nedvíhala telefón. „Pracujem ako účtovníčka v Bratislave, máme kopec roboty nielen pred Vianocami. Šéfa však máme dobrého takže sa dá,“ prezradila sympatická Danka.

A poslucháčka Danka nie je jediná koho tento rok stihneme potešiť! Každý týždeň až do Vianoc odmeníme až šesť výhercov. Prvý krát zaznie otázka v rannej šou Ďura Šimka, cez víkend v sobotu zas u Adama Bačkora. Meno víťaza sa dozviete v Popoludňajšej šou Petry a Ďura, ak s nami hráte cez víkend, potom nás určite počúvajte aj v nedeľu. V hre sú atraktívne ceny ako napríklad značková navigácia, tablety, jazykové kurzy, vstupenky do aquaparkov, kozmetické balíčky a posledný deň pred Vianocami dokonca víkendový pobyt v hoteli pod Rozsutcom. Toto si nenechajte ujsť! M! Držíme palce!

 prihlás sa k odberu newslettra

Zaujíma Vás všetko o rádiu Best FM? Chcete mať informácie o novinkách, akciách a zaujímavostiach?

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme Vás do zoznamu odberateľov newslettra.


MAJ NAJLEPšIE INFO