< Späť

Legendárni Fun Factory dnes hosťami v BEST FM!

Jedna z napopulárnejších skupín 90tych rokov bola dnes exkluzívnym hosťom v Dobrom ráne na BEST FM s Petrou a Adamom.

Prišli, videli, zaspievali a prezradili aj kopec noviniek zo svojho muzikantského života. Boli veľmi milí a svojou pozitívnou náladou nakazili celé rádio. Dokonca nám naživo zaspievali a predstavili svoj najnovšií hit Turn It Up z ich nového pripravovaného albumu Back to the Factory.

Hviezdy 90tych rokov sú stále v kurze! V najbližšej dobe ich čaká cestovanie do Japonska, Ázie, Kórey či Spojených štáto amerických, kde chcú svojim fanúšikom predstaviť nový album a odohrať pár koncertov. No sľúbili, že sa chcú čoskoro opäť vrátiť aj na Slovensko. Slovenskí fanúšikovia im vraj prirástli k srdcu.

Sú veselá partia! A my to môžeme len potvrdiť. „Milujeme ľuďom rozdávať úsmev a energiu. A kedy sme zažili najväčšiu zábavu? To sa nedá povedať, my sa spolu zabávame stále. Keby ste s nami strávili celý deň, hneď by ste vedeli ako to medzi nami chodí,“ prezradil jeden z členov Toni Cottura.  Na éru 90tych rokov, kedy sa ich hity hrávali v rádiách a na diskotékach, stále radi spomínajú. „Milujeme 90te roky a najmä odkaz, ktorý v sebe táto dekáda niesla – bola to láska. To je niečo, čo nám v dnešnej dobe chýba,“ dodal Toni.

Fun Factory je nemecká eurodance/hip hop skupina, ktorá vznikla v roku 1992. Jej členmi sú speváčka Balca Tözün, Rodney Hardison, Toni Cottura a Stephan Browarczyk, známi aj pod prezývkami Balja, Rod D., Smooth T. a Steve. Skupina si užívala najvačší úspech v 90tych rokoch. Preslávili ju hity ako I wanna be with you, Don’t do away či Celebration, ktoré bodovali v rebríčkoch po celej Európe. Vydali albumy Nonstop, Fun-Tastic, ich najnovší comebackový počin sa volá Back to the Factory a vychádza tento rok.prihlás sa k odberu newslettra

Zaujíma Vás všetko o rádiu Best FM? Chcete mať informácie o novinkách, akciách a zaujímavostiach?

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme Vás do zoznamu odberateľov newslettra.


MAJ NAJLEPšIE INFO