< Späť

Magický dátum 16.6.2016: Máme sa troch šestiek báť?

Dátum, v ktorom sú tri šestky, nemusí hneď znamenať, že diabol si príde na svoje a bude mať nad nami veľkú moc. Práve naopak! Tento deň je ako stvorený na lásku!

Hovorí sa, že šestka je diablovo číslo a nič dobré z neho nepozerá. Podľa odborníkov na mágiu to tak nie je. Magický dátum 16. 6. 2016 je podľa nich v znamení energie milencov. V tarote napríklad je pod kartou číslo 6 obrázok milencov, nie diabla, ktorého tri šestky symbolizujú v kresťanskej viere.

Partnerom experti na mágiu odporúčajú v tento praktizovať všetko  čo súvisí so zamilovanosťou – od vyznávania lásky cez sex až po žiadosti o ruku, prípadne dokonca aj svadbu. Pozitívnu energiu magickému dňu má zdupľovať aj Jupiter, pod vplyvom ktorého momentálne sme. Je to totiž planéta šťastia a prosperity.

A to nie je všetko. Úspešný život čaká aj na deti, ktoré budú mať 16. 6. 2016 zapísaný v rodnom liste. v osude majú zapísaný úspech a bohatstvo. Môžu sa z nich stať výborní podnikatelia, obchodníci či manažéri. A to by malo platiť aj pre deti, ktoré budú dnes počaté. Tak smelo do toho!

Zdroj: pluska.sk

Foto: pixabay.com

 prihlás sa k odberu newslettra

Zaujíma Vás všetko o rádiu Best FM? Chcete mať informácie o novinkách, akciách a zaujímavostiach?

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme Vás do zoznamu odberateľov newslettra.


MAJ NAJLEPšIE INFO