< Späť

Mark Zuckerberg je otcom!

Zakladateľ Facebooku a jeden z najbohatších ľudí sveta Mark Zuckerberg sa stal otcom. Novinu oznámil prostredníctvom sociálnej sieti. Tam súčasne zverejnil aj nádherný list, ktorý pre svoju dcéru menom Max, napísal spolu so svojou manželkou Priscillou Chanovou. Píše v ňom o svojej predstave sveta, v ktorom by mala vyrastať. V liste tiež oznámil vznik charitatívnej nadácie, do ktrej che údajne vložiť väčšinu akcií spoločnosti Facebook.

„Ja a Priscilla sme šťastní, že sme na svete privítali dcéru Max. Pri jej narodení sme napísali list o svete, v ktorom bude vyrastať. Je to svet, v ktorom naša generácia pomáha rastu ľudského potenciálu, podporuje rovnosť, personalizáciu učenia, využívanie čistej energie, spája ľudí, buduje silnú komunitu, znižuje chudobu, poskytuje rovnaké práva a šíri porozumenie medzi všetkými národmi,“ napísal Zuckerberg.

Prvý potom slávneho zakladateľa Facebooku prišiel na svet už minulý týždeň, šťastní čerství rodičia si však dátum jeho narodenia nechali len pre seba. 31-ročný Zuckerberg už skôr oznámil, že si po narodení svojej dcéry plánuje zobrať dva mesiace rodičovskú dovolenku.

Ak vás zaujíma, čo napísal Mark Zuckerberg svojej dcére Max, môžete si to prečítať TU.prihlás sa k odberu newslettra

Zaujíma Vás všetko o rádiu Best FM? Chcete mať informácie o novinkách, akciách a zaujímavostiach?

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme Vás do zoznamu odberateľov newslettra.


MAJ NAJLEPšIE INFO