< Späť

Za 22 eur vyhral 120 tisíc! Záhorák za to vďačí Portugalcom!

Pred mesiacom vsadil 22 eur, dnes má takmer 130 000. Zo včerajšieho prekvapivého víťazstva Portugalcov nad Francúzmi vyťažil aj jeden Slovák. A to, že naši futbalisti skončili už v osemfinále, ho zrejme nemrzí.

Francúzi sa spamätávajú po včerajšej prehre na domácej pôde s Portugalskom. Jeden Slovák má naopak obrovský dôvod na radosť.

„Jeden náš tiper na Záhorí si tipol ešte pred mesiacom 5 zápasov, kde okrem iného si správne tipol aj výsledok Slovensko – Rusko, že vyhráme 2 :1,“ potvrdil riaditeľ pre kurzové stávky Richard Slušný.

„Potom štyri týždne čakal na to, že Portugalci sa stanú majstrami Európy, a to sa mu včera splnilo a vyplatili sme mu výhru 129 000eur,“ dodal Slušný. Do hry vložil 22 eur.

Francúzi síce boli favoritom, no víťaza správne uhádla tretina stávkujúcich. „Za včera sme vyplatili zhruba 2 milióny eur,“ potvrdil riaditeľ pre kurzové stávky.

Včerajšie finále Eura rozdelilo fanúšikov na dva tábory. Naše domácnosti zvádzali boj o diaľkové ovládanie mesiac. Riešením ako mohli byť spokojní aj muži aj ženy bolo vycestovať do Francúzka a pozrieť si futbal naživo.

 

Zdroj: tvnoviny.sk

Foto: pixabay.com

 

 

 prihlás sa k odberu newslettra

Zaujíma Vás všetko o rádiu Best FM? Chcete mať informácie o novinkách, akciách a zaujímavostiach?

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme Vás do zoznamu odberateľov newslettra.


MAJ NAJLEPšIE INFO