< Späť

5 tipov na vianočný darček pre muža

Čo mám tomu môjmu kúpiť na Vianoce? Určite to dôverne poznáte aj vy. Väčšina z nás žien si po tieto dni láme hlavu nad tým, čo kúpiť svojmu partnerovi pod vianočný stromček. Chceme, aby to bolo originálne, praktické, aby to dotyčného pána potešilo a zároveň prekvapilo.

Máme pre vás 6 tipov na darček, s ktorými určite nič nepokazíte.

Parfum

Každá správna žena miluje vôňu svojho muža. Ak chlap pekne vonia, je to priam afrodiziakum. Pred Vianocami sa vám určite podarí natrafiť na zaujímavé novinky s dobrou zľavou, preto neváhajte a vyberte ten, ktorý bude priťahovať i vás.

Pobyt

Čo tak naplánovať si víkend plný pohody? Neexistuje chlap, ktorý by si nechcel užiť voľný víkend niekde v hoteli s wellnessom a krásnou prírodou.  Pobyt môžete navyše spojiť s cestovaním alebo kvalitnou lyžovačkou.

Vtipné kúsky oblečenia

Nemusíte hľadať v preplnených obchodných centrách svetre, ktoré si partner aj tak oblečie dvakrát do roka. Siahnite radšej po vtipnejších variantoch, napríklad po vtipnom spodnom prádle, ponožkách či bláznivých mikinách. Skúste pohľadať niečo, na čom sa partner nielen zasmeje, ale to aj využije. Ak je fanúšikom Simpsonovcov, Supermana či Spidermana, o originálnom vianočnom darčeku je rozhodnuté.

Šport

Síce to bude s najväčšou pravdepodobnosťou investícia, ktorú výrazne ,,pocíti“ vaša peňaženka, no také lístky na futbal v Londýne môžete spojiť aj s nákupom v obchodoch, ktoré u nás nenájdete. Na zápas nemusíte ísť s vašim partnerom. Povedzme si úprimne, ktorú z nás zaujíma futbal? A ešte k tomu, lístky nie sú najlacnejšou záležitosťou. Váš partner vám bude za takýto darček určite vďačný a vy, naopak, potešíte svoj cestovateľský apetít.

 

Peňaženka

Ak je aj ten váš večne šetrný a nerád do seba často investuje, tak to urobte namiesto neho. Kúpte mu kvalitnú koženú peňaženku, ktorá bude nielen štýlovým, ale aj praktickým darčekom.

 

Zdroj: tvnoviny.sk

Foto: pixabay.com

 prihlás sa k odberu newslettra

Zaujíma Vás všetko o rádiu Best FM? Chcete mať informácie o novinkách, akciách a zaujímavostiach?

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme Vás do zoznamu odberateľov newslettra.


MAJ NAJLEPšIE INFO