< Späť

Hana Zagorová veľkolepo oslavovala 70-tku! Zaspieval jej Karel Gott!

Hlavnou hviezdou 70. narodenín Hany Zagorovej bol v stredu 7.septembra Karel Gott. Ten večer v pražskej Lucerne oslávenkyni naživo zaspieval svoje hity Jdi za štěstím a Má první láska se dnes vdává. Pozrite si VIDEO.

Speváčka Hana Zagorová oslávila 70. narodeniny veľkolepým koncertom v pražskej Lucerne. Zaželať všetko najlepšie jej prišli mnohí kolegovia a zaspieval jej aj Karel Gott (77), ktorý sa tak vrátil na pódiá po chorobe skôr, ako pôvodne ohlásil.

Oslávenkyňa si narodeninový koncert užila. Bol podľa nej báječný a všetko išlo podľa speváčkiných predstáv.

„Bolo to veľmi príjemné a musím povedať, že pre mňa osobne nádherné a strhujúce. Ľudia boli senzační a bolo vidieť, ako ma majú radi. A to je veľmi pekný pocit, “ povedala Zagorová.

Mrzelo ju len, že v Lucerne chýbal jej manžel Štefan Margita, ktorý je pracovne v USA.  Jeho vystúpenie v Chicagu sa dohodlo už pred tromi rokmi a nedalo sa s tým nič robiť. Speváčka mu ale ako prvému po koncerte telefonovala. Navyše za ním o dva týždne odletí a jej narodeniny spolu oslávia dodatočne.

„Áno, presne tak. Spolu to ešte oslávime, ale s priateľmi už oslavovať nebudem. Myslím, že takto to úplne stačilo,“ prehlásila.

Aj keď Hana Zagorová oslávila jubileum, rekapitulovať svoj život nemieni a nerieši ani vek.

„To sa ma tak úplne netýka. Nikdy nerekapitulujem. Ani trošku. Nemám na to čas. Ani starnutie neriešim. Beriem to ako prirodzenú súčasť života. Všetci starneme. Snažím sa o seba samozrejme starať, ale cvičím málo, možno jem trochu lepšie a vhodnejšie než predtým, ale milujem sladké, takže to je taký môj veľký hriech, ktorý si nedokážem odpustiť. Je to tažké,“ povedala.

Speváčka vraj koncertom oslávila narodeniny úplne prvý raz. „Vždy tvrdím, že človek má narodeniny sláviť a nie koncertovať. Tentokrát som ale urobila výnimku. Cítila som, že je to tak správne. Bolo to pre divákov a pre mojich fanúšikov.“

Zdroj: idnes.cz

Foto: Facebook Hana Zagorová

 



prihlás sa k odberu newslettra

Zaujíma Vás všetko o rádiu Best FM? Chcete mať informácie o novinkách, akciách a zaujímavostiach?

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme Vás do zoznamu odberateľov newslettra.


MAJ NAJLEPšIE INFO