< Späť

Za 22 eur vyhral 120 tisíc! Záhorák za to vďačí Portugalcom!

football-673206_1280
Pred mesiacom vsadil 22 eur, dnes má takmer 130 000. Zo včerajšieho prekvapivého víťazstva Portugalcov nad Francúzmi vyťažil aj jeden Slovák. A to, že naši futbalisti skončili už v osemfinále, ho zrejme nemrzí.

Francúzi sa spamätávajú po včerajšej prehre na domácej pôde s Portugalskom. Jeden Slovák má naopak obrovský dôvod na radosť.

“Jeden náš tiper na Záhorí si tipol ešte pred mesiacom 5 zápasov, kde okrem iného si správne tipol aj výsledok Slovensko – Rusko, že vyhráme 2 :1,” potvrdil riaditeľ pre kurzové stávky Richard Slušný.

“Potom štyri týždne čakal na to, že Portugalci sa stanú majstrami Európy, a to sa mu včera splnilo a vyplatili sme mu výhru 129 000eur,” dodal Slušný. Do hry vložil 22 eur.

Francúzi síce boli favoritom, no víťaza správne uhádla tretina stávkujúcich. “Za včera sme vyplatili zhruba 2 milióny eur,” potvrdil riaditeľ pre kurzové stávky.

Včerajšie finále Eura rozdelilo fanúšikov na dva tábory. Naše domácnosti zvádzali boj o diaľkové ovládanie mesiac. Riešením ako mohli byť spokojní aj muži aj ženy bolo vycestovať do Francúzka a pozrieť si futbal naživo.

 

Zdroj: tvnoviny.sk

Foto: pixabay.com

 

 

 

Zdielajte nás:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+


955x200px

prihlás sa k odberu newslettra

Zaujíma Vás všetko o rádiu Best FM? Chcete mať informácie o novinkách, akciách a zaujímavostiach?

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme Vás do zoznamu odberateľov newslettra.

Zdielajte nás:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

MAJ NAJLEPšIE INFO